Bestuur

Voorzitter

Molly Koen ​~ koen.molly@nutrika.be ~ 0492/787845

 

Gerechtigd correspondent

Verpraet Mario​ ~ mario_verpraet@hotmail.com ~ 0473/795011

 

Secretaris

(Sportief verantwoordelijke)

De Wielemaeker Yves​ ~ yves.de.wielemaeker@telenet.be ~ 0473/945604

 

Sports Eventing

(organiseren en plannen van wedstrijden en tornooien)

Lapierre Bert ​~ bert_lapierre@hotmail.com ~ 0478/350598

 

Accomodatie

(onderhoud terreinen, kleedkamers en kantine)

Vandevannet Ronny​ ~ ronny.vandevannet@telenet.be ~ 0499/183458

Debosschere Frederik ​~ frederikdebosschere@gmail.com ~ 0474/996081

 

Public Relations & Evenementen

(sponsoring en activiteiten)

Geeraert Jan ​~ geeraert_jan@telenet.be ~ 0491/345357

Van Troys Christophe ​~ evie.hoste@telenet.be ~ 0498/913521

 

Sportief verantwoordelijken

(onder hoofdverantwoordelijke Yves De Wielemaeker)

bovenbouw = ​Van Troys Christophe ~ evie.hoste@telenet.be ~ 0499/432944

Middenbouw = Jansen Jean ​~ trainerjean@hotmail.com ~ 0475/591899

onderbouw = Van Laere Wim ​~ wim.van.laere@skynet.be ~ 0474/867647

website by www.interbiz.be