Bestuur

 

Voorzitter

De Wielemaeker Yves ​~ Yves.de.wielemaeker@telenet.be ~ 0473 94 56 04

 

Penningmeester

Molly Koen ~ Koen.Molly@nutrika.be ~ 0492 78 78 45

 

Gerechtigd correspondent

Verpraet Mario​ ~ mario_verpraet@hotmail.com ~ 0473 70 50 11

 

Sportief verantwoordelijke

De Wielemaeker Yves​ ~ yves.de.wielemaeker@telenet.be ~ 0473 94 56 04

 

Sports Eventing

(organiseren en plannen van wedstrijden en tornooien)

Lapierre Bert ​~ bert_lapierre@hotmail.com ~ 0478 35 05 98

 

Accomodatie

(onderhoud terreinen, kleedkamers en kantine)

Debosschere Frederik ​~ frederikdebosschere@gmail.com ~ 0474 99 60 81

 

Public Relations & Evenementen

(sponsoring en activiteiten)

Geeraert Jan ​~ geeraert_jan@telenet.be ~ 0491 34 53 57

 

Sportief verantwoordelijken

(onder hoofdverantwoordelijke Yves De Wielemaeker)

bovenbouw = ​Van Troys Christophe ~ evie.hoste@telenet.be ~ 0498 91 35 21

Middenbouw = Jansen Jean ​~ trainerjean@hotmail.com ~ 0475 59 18 99

onderbouw = Van Laere Wim ​~ wim.van.laere@skynet.be ~ 0474 86 76 47

 

Andere bestuursleden

Vancraeynest Tim ~ vancraeynesttim@gmail.com ~ 0497 24 50 54

De Clercq Manolito ~ manodeclercq@skynet.be ~ 0477 55 36 41

 

website by www.interbiz.be